Моторне мастило Liqui Moly Molygen New Generation 10W-40 205 л (9064)
Товар застарів 51 581 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 205; SAE: 10w-40; Відповідність стандартам: API SL/CF; ACEA A3/B4; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 502.00/505.00; Допуски Mercedes-Benz: 229.3; |
Liqui Moly Molygen New Generation 10W-40 205L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liqui Moly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liqui Moly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Liqui Moly Molygen New Generation 10W-40
Ціни на Liqui Moly Molygen New Generation 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Liqui Moly Molygen New Generation 10W-40 1 л | від 464 грн. | 19 пропозицій | ||
Liqui Moly Molygen New Generation 10W-40 4 л | від 1 605 грн. | 25 пропозицій | ||
Liqui Moly Molygen New Generation 10W-40 5 л | від 1 971 грн. | 19 пропозицій | ||
Liqui Moly Molygen New Generation 10W-40 60 л | від 25 644 грн. | 3 пропозиції |