Моторне мастило Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 205 л (1094)
Відео 7 |
Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 205L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liqui Moly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liqui Moly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 205 л
Усі ціни 6 →Напівсинтетична моторна олива — MoS2 Leichtlauf SAE 10W-40 205 л. | 73 638 грн. |
Масло моторное Liqui Moly MOS2-LEICHTLAUF 10W-40 (Бочка 205л) 1094 | 73 638 грн. |
LIQUI MOLY Напівсинтетична моторна олива - MoS2 Leichtlauf SAE 10W-40 205л | 73 638 грн. |
Напівсинтетична моторна олива - MoS2 Leichtlauf SAE 10W-40 205л. | 86 156 грн. |
Мастило LIQUI MOLY Напівсинтетична моторна олива - MoS2 Leichtlauf SAE 10W | 86 160 грн. |
Моторна олія Liqui Moly MoS2 Leichtlauf SAE 10W-40 205 л | 73 638 грн. |
Олія мені сподобалася якість відмінна ціна нормальна раджу брати, собі беру для ваз 211340 міняю раз на 10тис.Довго не перевіряв рівень вирішив долити після 8т виявилося нічого ненадо лити. Робота мотора стала тихіше, обороти стали менше, витрата палива менше, масло не жере Немає користуюся Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 4L більше року |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40
Ціни на Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 1 л | від 381 грн. | 30 пропозицій | ||
Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 4 л | від 1 375 грн. | 50 пропозицій | ||
Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 5 л | від 1 602 грн. | 21 пропозиція | ||
Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 20 л | від 6 652 грн. | 18 пропозицій | ||
Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 60 л | від 22 017 грн. | 7 пропозицій | ||
Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 205 л | від 73 638 грн. | 6 пропозицій |