Моторне мастило Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 4 л
Відео 7 |
Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 4L |
|
За рахунок використання в складі дисульфіду молібдену це масло забезпечує більш якісний захист двигуна, прибираючи шуми і знижуючи тертя між деталями. Розроблено для легкових автомобілів з бензиновим і дизельним двигуном. Індекс в'язкості 10W40 дозволяє віднести масло до рішень, придатним скоріше в теплу і жарку погоду. Відповідає стандартам Американської API SL/CF і Європейської АСЕА A3-04/B4-04 асоціації автовиробників.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liqui Moly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liqui Moly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 4 л
Усі ціни 47 →Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 (4л) | 3 018 грн. |
Напівсинтетична моторна олива - MoS2 Leichtlauf SAE 10W-40 4л. | 1 602 грн. |
Олива моторна Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40, 4л (4807664644) | 1 732 грн. |
Масло моторне мінеральне MoS2 Leichtlauf 15W-40, 4л 2631 | 1 677 грн. |
Моторное масло Liqui Moly MoS2 Leichtlauf sae 10w-40 4л. (6948) | 1 542 грн. |
ще 20 пропозицій
Олія мені сподобалася якість відмінна ціна нормальна раджу брати, собі беру для ваз 211340 міняю раз на 10тис.Довго не перевіряв рівень вирішив долити після 8т виявилося нічого ненадо лити. Робота мотора стала тихіше, обороти стали менше, витрата палива менше, масло не жере Немає користуюся Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 4L більше року |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40
Ціни на Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 1 л | від 381 грн. | 29 пропозицій | ||
Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 4 л | від 1 372 грн. | 47 пропозицій | ||
Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 5 л | від 1 602 грн. | 21 пропозиція | ||
Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 20 л | від 6 652 грн. | 18 пропозицій | ||
Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 60 л | від 22 017 грн. | 6 пропозицій | ||
Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 205 л | від 73 638 грн. | 5 пропозицій |