Моторне мастило Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 15W-40 205 л (2574)
Товар застарів 40 946 грн. Мінеральне масло з присадкою на основі дисульфіду молібдену (MoS2). Створено для легкових авто з двигунами без турбонаддува; призначений, зокрема, для нових моторів в період обкатки, а також старих з великим пробігом і/або високим рівнем шуму. Також може використовуватися в механічних КПП, потребують моторного масла. Стандарти: API SL/CF, ACEA A3-04, B4-04. Поставляється в каністрі трохи збільшеної ємності — 5 л. Однієї з зовнішніх особливостей є сірий колір, обумовлений застосуванням присадки. |
Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 15W-40 205L |
|
Мінеральне масло з присадкою на основі дисульфіду молібдену (MoS2). Створено для легкових авто з двигунами без турбонаддува; призначений, зокрема, для нових моторів в період обкатки, а також старих з великим пробігом і/або високим рівнем шуму. Також може використовуватися в механічних КПП, потребують моторного масла. Стандарти: API SL/CF, ACEA A3-04, B4-04. Поставляється в каністрі трохи збільшеної ємності — 5 л. Однієї з зовнішніх особливостей є сірий колір, обумовлений застосуванням присадки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liqui Moly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liqui Moly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 15W-40
Ціни на Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 15W-40 |
---|---|---|---|---|
Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 15W-40 1 л | від 480 грн. | 16 пропозицій | ||
Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 15W-40 4 л | від 1 620 грн. | 10 пропозицій | ||
Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 15W-40 5 л | від 1 897 грн. | 9 пропозицій |