Моторне мастило Liqui Moly Special Tec AA 5W-30 205 л
Відео 3 | Товар застарів 54 354 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 205; SAE: 5w-30; Відповідність стандартам: API SP; ILSAC GF-6A; Допуски Ford: WSS-M2C946-A/WSS-M2C946-B1; Допуски Opel, GM: Dexos 1 Gen 2/GM 6094M; |
Liqui Moly Special Tec AA 5W-30 205L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liqui Moly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liqui Moly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Liqui Moly Special Tec AA 5W-30
Ціни на Liqui Moly Special Tec AA 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Liqui Moly Special Tec AA 5W-30 1 л | від 505 грн. | 25 пропозицій | ||
Liqui Moly Special Tec AA 5W-30 4 л | від 1 894 грн. | 30 пропозицій | ||
Liqui Moly Special Tec AA 5W-30 20 л | від 8 732 грн. | 14 пропозицій |