Моторне мастило Liqui Moly Super Leichtlauf 10W-40 60 л (1302)
Товар застарів 15 717 грн. Тип: напівсинтетичне; Призначення: легкові та вантажні авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 60; SAE: 10w-40; Відповідність стандартам: API SL/CF; ACEA A3/B4; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 500.00/501.01/505.00; Допуски Mercedes-Benz: 229.1; |
Liqui Moly Super Leichtlauf 10W-40 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liqui Moly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liqui Moly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
0 0 1 4 |
anonim
18 червня 2014, 15:59
Какого цвета должно быть новое масло в бутылке? у меня оно черное, это нормально #
Модификації Liqui Moly Super Leichtlauf 10W-40
Ціни на Liqui Moly Super Leichtlauf 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Liqui Moly Super Leichtlauf 10W-40 1 л | від 285 грн. | 10 пропозицій | ||
Liqui Moly Super Leichtlauf 10W-40 4 л | від 1 577 грн. | 10 пропозицій | ||
Liqui Moly Super Leichtlauf 10W-40 5 л | від 1 744 грн. | 13 пропозицій | ||
Liqui Moly Super Leichtlauf 10W-40 20 л | від 22 483 грн. | 1 пропозиція |