Моторне мастило Liqui Moly Synthoil Energy 0W-40 4 л
Liqui Moly Synthoil Energy 0W-40 4L |
|
Сучасне синтетичне масло, яке може похвалитися унікальною комбінацією синтетичних базових масел, завдяки чому забезпечується кращий захист двигуна і економія палива. Завдяки індексом в'язкості 0W-40 масло зберігає найвищу ефективність у дуже широкому діапазоні температури. Підходить для всіх сучасних бензинових і дизельних двигунів легкових автомобілів, включаючи двигуни з системою турбонаддува. Має сертифікати від таких автовиробників, як Ford, Volkswagen, Porsche і Mercedes-Benz.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liqui Moly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liqui Moly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liqui Moly Synthoil Energy 0W-40 4 л
Усі ціни 16 →(Подарунок повітряний фільтр) Синтетична моторна олива - Synthoil Energy S | 2 877 грн. |
Масло моторное Liqui Moly SYNTHOIL ENERGY 0W-40 (Канистра 4л) 7536 | 2 877 грн. |
Олива моторна Liqui Moly Synthoil Energy 0W-40 4л. (4100420024511) 4100420 | 2 877 грн. |
Моторное масло Liqui Moly Synthoil Energy 0W-40 (4л.) LM-2451 | 2 471 грн. |
Моторна олива Liqui Moly Synthoil Energy SAE 0W-40 4л. (7536) 7536 | 2 877 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Liqui Moly Synthoil Energy 0W-40
Ціни на Liqui Moly Synthoil Energy 0W-40 |
---|---|---|---|---|
Liqui Moly Synthoil Energy 0W-40 1 л | від 374 грн. | 14 пропозицій | ||
Liqui Moly Synthoil Energy 0W-40 4 л | від 2 471 грн. | 16 пропозицій | ||
Liqui Moly Synthoil Energy 0W-40 5 л | від 2 891 грн. | 9 пропозицій |