Моторне мастило Liqui Moly Top Tec 4200 5W-30 205 л
Відео 10 | Товар застарів 120 060 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові та вантажні авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 205; SAE: 5w-30; Відповідність стандартам: API SM/CF; ACEA A3/B4/C3; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 504.00/507.00; Допуски Porsche: C30; Допуски BMW, MINI: Longlife-04; Допуски Mercedes-Benz: 229.51 |
Liqui Moly Top Tec 4200 5W-30 205L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liqui Moly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liqui Moly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Liqui Moly Top Tec 4200 5W-30
Ціни на Liqui Moly Top Tec 4200 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Liqui Moly Top Tec 4200 5W-30 1 л | від 644 грн. | 19 пропозицій | ||
Liqui Moly Top Tec 4200 5W-30 4 л | від 2 463 грн. | 35 пропозицій | ||
Liqui Moly Top Tec 4200 5W-30 5 л | від 2 570 грн. | 31 пропозиція | ||
Liqui Moly Top Tec 4200 5W-30 20 л | від 10 906 грн. | 4 пропозиції | ||
Liqui Moly Top Tec 4200 5W-30 60 л | від 30 748 грн. | 12 пропозицій |