Моторне мастило Liqui Moly Top Tec 4300 5W-30 5 л (8031)
Liqui Moly Top Tec 4300 5W-30 5L |
|
Малозольное масло, розроблене на основі синтезу синтетичних базових масел і сучасного набору присадок. Рекомендується до застосування в бензинових і дизельних моторах, підходить для дизелів з сажовими фільтрами і системою турбонаддува. Також протестовано на легкових автомобілях, що використовують в якості палива газ. Володіє низькою в'язкістю (індекс – 5w-30), тому підходить для зимового використання при низькій температурі. Серед допусків зазначимо PSA Peugeot Citroen і Fiat.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liqui Moly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liqui Moly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liqui Moly Top Tec 4300 5W-30 5 л
Усі ціни 25 →(Подарунок повітряний фільтр) Синтетична моторна олива - Top Tec 4300 SAE | 2 931 грн. |
Liqui Moly Top Tec 4300 5W-30 (5л) | 5 524 грн. |
Олива моторна Liqui Moly TOP TEC 4300 5W-30, 5л (4107830876) | 3 033 грн. |
Масло моторное Liqui Moly TOP TEC 4300 5W-30 (Канистра 5л) 8031 | 2 931 грн. |
Олива моторна Liqui Moly TOP TEC 4300 5W-30, 5л (4107830876) | 3 033 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Liqui Moly Top Tec 4300 5W-30
Ціни на Liqui Moly Top Tec 4300 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Liqui Moly Top Tec 4300 5W-30 1 л | від 569 грн. | 24 пропозиції | ||
Liqui Moly Top Tec 4300 5W-30 5 л | від 2 517 грн. | 25 пропозицій | ||
Liqui Moly Top Tec 4300 5W-30 60 л | від 28 032 грн. | 11 пропозицій |