Моторне мастило Liqui Moly Top Tec 4500 5W-30 1 л
Відео 2 |
Liqui Moly Top Tec 4500 5W-30 1L 1 л5 л |
|
Масло найвищого класу, виготовлене на основі НС-синтетичних базових масел і сучасних присадок. Це забезпечує якісний захист двигуна від тертя і зносу, а також значно знижує загальний витрата палива. Підходить для сучасних легкових автомобілів з бензиновим або дизельним мотором, також протестовано на двигунах з сажовими фільтрами. Маловязкое, зберігає високу плинність і забезпечує легкий холодний пуск двигуна навіть в морозну погоду. Відповідає сертифікації Ford, Mitsubishi, Madza.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liqui Moly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liqui Moly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liqui Moly Top Tec 4500 5W-30 1 л
Усі ціни 24 →Синтетична моторна олива - Top Tec 4500 5W-30 1л. | 684 грн. |
Масло моторное TOP TEC 4500 5W30 1л 2317 | 684 грн. |
Масло моторное Liqui Moly TOP TEC 4500 5W-30 (Канистра 1л) 2317 | 684 грн. |
Олива моторна Liqui Moly Top Tec 4500 5W-30 1л. (4100420023170) 4100420023 | 684 грн. |
Моторное масло Liqui Moly Top Tec 4500 5W-30 (1л.) LM-2317 | 587 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Liqui Moly Top Tec 4500 5W-30
Ціни на Liqui Moly Top Tec 4500 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Liqui Moly Top Tec 4500 5W-30 1 л | від 587 грн. | 24 пропозиції | ||
Liqui Moly Top Tec 4500 5W-30 5 л | від 2 466 грн. | 25 пропозицій |