Плита LOFRA PRG 96 MFT/C бордовий
LOFRA PRG 96 MFT/C бордовий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LOFRA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LOFRA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LOFRA PRG 96 MFT/C бордовий
Lofra PRG96MFT/C | 112 520 грн. |
Lofra PRG96MFT/C | 115 333 грн. |
Lofra PRG96MFT/C | 118 146 грн. |
Модификації LOFRA PRG 96 MFT/C
Ціни на LOFRA PRG 96 MFT/C |
---|---|---|---|---|
LOFRA PBIG 96 MFT/C бежевий | від 112 520 грн. | 5 пропозицій | ||
LOFRA PRG 96 MFT/C бордовий | від 112 520 грн. | 3 пропозиції | ||
LOFRA PBPG 96 MFT/C білий | від 112 520 грн. | 5 пропозицій | ||
LOFRA PLG 96 MFT/C нержавіюча сталь | від 112 520 грн. | 5 пропозицій | ||
LOFRA PNMG 96 MFT/C чорний | від 112 520 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →