ДБЖ Logicpower LPM-U1400VA-P 1400 ВА (10394)
Фото 4 | від 4 392 грн. Купити! ИБП линейно интерактивный LogicPower LP U1400VA-P (LP10394)A-Trade.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Поскаржитись |
Logicpower LPM-U1400VA-P 1400 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logicpower 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logicpower.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Logicpower LPM-U1400VA-P
Ціни на Logicpower LPM-U1400VA-P |
---|---|---|---|---|
Logicpower LPM-U850VA-P 850 ВА | від 2 530 грн. | 33 пропозиції | ||
Logicpower LPM-U1100VA-P 1100 ВА | від 3 668 грн. | 19 пропозицій | ||
Logicpower LPM-U1400VA-P 1400 ВА | від 4 392 грн. | 1 пропозиція |