ДБЖ Logicpower LPY-W-PSW-1000VA Plus 1000 ВА без батареї (0004144)
Фото 15 |
Logicpower LPY-W-PSW-1000VA Plus 1000 ВА без батареї |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logicpower 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logicpower.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logicpower LPY-W-PSW-1000VA Plus 1000 ВА без батареї
Усі ціни 49 →ДБЖ LogicPower LPY-W-PSW-1000VA+(700Вт) з правильною синусоїдою 12V, 10A/2 | 7 765 грн. |
Источник бесперебойного питания LogicPower LPY-W-PSW-1000VA+ (4144) | 7 765 грн. |
ИБП LogicPower LPY-W-PSW-1000VA+ (LP4144) | 9 705 грн. |
ДБЖ LogicPower LPY-W-PSW-1000VA 120204-27 | 9 705 грн. |
ИБП LogiсPower LPY-W-PSW-1000VA | 7 765 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Logicpower LPY-W-PSW-1000VA Plus
Ціни на Logicpower LPY-W-PSW-1000VA Plus |
---|---|---|---|---|
Logicpower LPY-W-PSW-1000VA Plus + LPM-GL 12V 200 Ah 1000 ВА 200 Агод батарея GL 12 В 200 Агод | від 23 941 грн. | 5 пропозицій | ||
Logicpower LPY-W-PSW-1000VA Plus 1000 ВА без батареї | від 7 765 грн. | 50 пропозицій | ||
Logicpower LPY-W-PSW-1500VA Plus + 2 x LPM-GL 12V 100 Ah 1500 ВА 100 Агод 2 батареї GL 12 В 100 Агод | від 24 628 грн. | 4 пропозиції | ||
Logicpower LPY-W-PSW-1500VA Plus + 2 x LPM-GL 12V 120 Ah 1500 ВА 120 Агод 2 батареї GL 12 В 120 Агод | від 28 267 грн. | 5 пропозицій | ||
Logicpower LPY-W-PSW-1500VA Plus + 2 x LPM-MG 12V 120 Ah 1500 ВА 120 Агод 2 батареї MG 12 В 120 Агод | від 26 145 грн. | 6 пропозицій | ||
Logicpower LPY-W-PSW-1500VA Plus 1500 ВА без батареї | від 8 187 грн. | 53 пропозиції | ||
Logicpower LPY-W-PSW-2000VA Plus 2000 ВА | від 9 552 грн. | 53 пропозиції | ||
Logicpower LPY-W-PSW-2500VA Plus + LP LiFePO4 LCD 25.6V 50 Ah 2500 ВА 50 Агод батарея LiFePO4 LCD 25.6 В 50 Агод | від 31 955 грн. | 2 пропозиції | ||
Logicpower LPY-W-PSW-2500VA Plus 2500 ВА без батареї | від 12 889 грн. | 50 пропозицій |