ДБЖ Logicpower LPY-W-PSW-5000VA Plus 5000 ВА без батареї (0004148)
Фото 6 |
Logicpower LPY-W-PSW-5000VA Plus 5000 ВА без батареї |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logicpower 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logicpower.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logicpower LPY-W-PSW-5000VA Plus 5000 ВА без батареї
Усі ціни 59 →Источник бесперебойного питания LogicPower LPY-W-PSW-5000VA+ (4148) | 25 307 грн. |
ИБП LogicPower LPY-W-PSW-5000VA+ (LP4148) | 25 307 грн. |
ДБЖ LogicPower LPY-W-PSW-5000VA 120204-31 | 31 634 грн. |
ДБЖ LogicPower LPY-W-PSW-5000VA+(3500Вт) LP4148 | 31 634 грн. |
ИБП LogiсPower LPY-W-PSW-5000VA | 25 307 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Logicpower LPY-W-PSW-5000VA Plus
Ціни на Logicpower LPY-W-PSW-5000VA Plus |
---|---|---|---|---|
Logicpower LPY-W-PSW-3000VA Plus + 4 x LPM-GL 12V 100 Ah 3000 ВА 100 Агод 4 батареї GL 12 В 100 Агод | від 50 444 грн. | 4 пропозиції | ||
Logicpower LPY-W-PSW-3000VA Plus + 4 x LPM-GL 12V 120 Ah 3000 ВА 120 Агод 4 батареї GL 12 В 120 Агод | від 57 722 грн. | 5 пропозицій | ||
Logicpower LPY-W-PSW-3000VA Plus + 4 x LPM-MG 12V 120 Ah 3000 ВА 120 Агод 4 батареї MG 12 В 120 Агод | від 53 477 грн. | 6 пропозицій | ||
Logicpower LPY-W-PSW-3000VA Plus + 4 x LPM-MG 12V 150 Ah 3000 ВА 150 Агод 4 батареї MG 12 В 150 Агод | від 65 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Logicpower LPY-W-PSW-3000VA Plus 3000 ВА без батареї | від 16 558 грн. | 57 пропозицій | ||
Logicpower LPY-W-PSW-5000VA Plus + LP LiFePO4 51.2V 100 Ah 5000 ВА 10 Агод батарея LiFePO4 51.2 100 Агод | від 35 112 грн. | 57 пропозицій | ||
Logicpower LPY-W-PSW-5000VA Plus 5000 ВА без батареї | від 23 307 грн. | 59 пропозицій |