ДБЖ Logicpower LPY-W-PSW-500VA Plus 500 ВА без батареї (0004142)
Фото 7 |
Logicpower LPY-W-PSW-500VA Plus 500 ВА без батареї 500 ВА 32 Агод батарея LiFePO4 12.8 32 Агод 500 ВА 40 Агод батарея GL 12 В 40 Агод 500 ВА 40 Агод батарея MG 12 В 40 Агод 500 ВА 45 Агод 2 батареї GL 12 В 45 Агод 500 ВА 45 Агод 2 батареї MG 12 В 45 Агод 500 ВА 45 Агод батарея MG 12 В 45 Агод 500 ВА 50 Агод батарея LiFePO4 12.8 50 Агод 500 ВА 55 Агод батарея MG 12 В 55 Агод 500 ВА 64 Агод батарея LiFePO4 12.8 64 Агод 500 ВА 65 Агод батарея GL 12 В 65 Агод 500 ВА 65 Агод батарея MG 12 В 65 Агод 500 ВА 100 Агод батарея LiFePO4 12.8 100 Агод 500 ВА без батареї 800 ВА 50 Агод батарея LiFePO4 12.8 50 Агод 800 ВА 100 Агод батарея LiFePO4 LCD 12.8 В 100 Агод 800 ВА без батареї |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logicpower 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logicpower.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logicpower LPY-W-PSW-500VA Plus 500 ВА без батареї
Усі ціни 72 →Источник бесперебойного питания LogicPower LPY-W-PSW-500VA+ (4142) | 5 386 грн. |
ИБП LogicPower LPY-W-PSW-500VA+ (LP4142) | 5 386 грн. |
ДБЖ LogicPower LPY-W-PSW-500VA+(350Вт) LP4142 | 5 386 грн. |
ДБЖ LogicPower LPY-W-PSW-500VA 120204-6 | 6 412 грн. |
ИБП LogiсPower LPY-W-PSW-500VA | 5 386 грн. |
ще 20 пропозицій
Так вийшло, що у нас почалися проблеми зі світлом, часто моргає, буває кілька годин немає, а нещодавно взагалі два дні був відсутній. Гріємося ми газовим котлом, тому вирішив, що грітимемося за допомогою акумуляторів. Купив два акумулятори на 55 ач, і цей безперебійник. Котел захований за ящиком, на кухні. Прикріпили в інший ящик, і поставили туди два акумулятори. Тяжкі звичайно, але що робити. Струм зарядки поставив 15 А, заряджають майже добу акумулятори. Я не перевіряв як довго вистачає акумуляторів, але точно на добу, був досвід. Безперебійник зібраний дуже добротно. Дисплей є примітивним технічно, але дуже інформативним. Є претензії до галасливості. Вентилятор досить галасливий, як на мене. Проводи могли б зробити і довше, не дуже зручно, довелося трохи перекручувати. Виконує функцію на 100%. Настінне виконання. зовнішнє виведення кабелів акумуляторів. Можна підключити акумулятори більше 100 ач (думаю до 200 ач). Інформативний екран. Вентилятор шумний. Кабель для акумуляторів могли б зробити і довшим. KarininOleg: користуюся Logicpower LPY-W-PSW-800VA Plus кілька місяців |
Додати відгук
Модификації Logicpower LPY-W-PSW-500VA Plus
Ціни на Logicpower LPY-W-PSW-500VA Plus |
---|---|---|---|---|
Logicpower LPY-W-PSW-500VA Plus + LP LiFePO4 12.8V 32 Ah 500 ВА 32 Агод батарея LiFePO4 12.8 32 Агод | від 11 644 грн. | 4 пропозиції | ||
Logicpower LPY-W-PSW-500VA Plus + LPM-GL 12V 40 Ah 500 ВА 40 Агод батарея GL 12 В 40 Агод | від 8 427 грн. | 3 пропозиції | ||
Logicpower LPY-W-PSW-500VA Plus + LPM-MG 12V 40 Ah 500 ВА 40 Агод батарея MG 12 В 40 Агод | від 8 668 грн. | 1 пропозиція | ||
Logicpower LPY-W-PSW-500VA Plus + 2 x LPM-GL 12V 45 Ah 500 ВА 45 Агод 2 батареї GL 12 В 45 Агод | від 16 027 грн. | 2 пропозиції | ||
Logicpower LPY-W-PSW-500VA Plus + 2 x LPM-MG 12V 45 Ah 500 ВА 45 Агод 2 батареї MG 12 В 45 Агод | від 14 255 грн. | 3 пропозиції | ||
Logicpower LPY-W-PSW-500VA Plus + LPM-MG 12V 45 Ah 500 ВА 45 Агод батарея MG 12 В 45 Агод | від 8 941 грн. | 5 пропозицій | ||
Logicpower LPY-W-PSW-500VA Plus + LP LiFePO4 12.8V 50 Ah 500 ВА 50 Агод батарея LiFePO4 12.8 50 Агод | від 15 118 грн. | 4 пропозиції | ||
Logicpower LPY-W-PSW-500VA Plus + LPM-MG 12V 55 Ah 500 ВА 55 Агод батарея MG 12 В 55 Агод | від 9 734 грн. | 8 пропозицій | ||
Logicpower LPY-W-PSW-500VA Plus + LP LiFePO4 12.8V 64 Ah 500 ВА 64 Агод батарея LiFePO4 12.8 64 Агод | від 18 649 грн. | 1 пропозиція | ||
Logicpower LPY-W-PSW-500VA Plus + LPM-GL 12V 65 Ah 500 ВА 65 Агод батарея GL 12 В 65 Агод | від 10 795 грн. | 6 пропозицій | ||
Logicpower LPY-W-PSW-500VA Plus + LPM-MG 12V 65 Ah 500 ВА 65 Агод батарея MG 12 В 65 Агод | від 10 239 грн. | 6 пропозицій | ||
Logicpower LPY-W-PSW-500VA Plus + LP LiFePO4 12.8V 100 Ah 500 ВА 100 Агод батарея LiFePO4 12.8 100 Агод | від 24 221 грн. | 4 пропозиції | ||
Logicpower LPY-W-PSW-500VA Plus 500 ВА без батареї | від 4 729 грн. | 72 пропозиції | ||
Logicpower LPY-W-PSW-800VA Plus + 2 x LPM-MG 12V 45 Ah 800 ВА 45 Агод 2 батареї MG 12 В 45 Агод | від 15 233 грн. | 72 пропозиції | ||
Logicpower LPY-W-PSW-800VA Plus + LP LiFePO4 12.8V 50 Ah 800 ВА 50 Агод батарея LiFePO4 12.8 50 Агод | від 16 794 грн. | 1 пропозиція | ||
Logicpower LPY-W-PSW-800VA Plus + LP LiFePO4 LCD 12.8V 100 Ah 800 ВА 100 Агод батарея LiFePO4 LCD 12.8 В 100 Агод | від 25 730 грн. | 1 пропозиція | ||
Logicpower LPY-W-PSW-800VA Plus 800 ВА без батареї | від 5 710 грн. | 74 пропозиції |