Вантажна шина Long March LM168 385/55 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Long March LM168 385/55 R22.5 160K 385/55 R22.5 " 160 J 385/55 R22.5 " 160 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Long March 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Long March.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Long March LM168 385/55 R22.5 160K
Усі ціни 17 →Long March LM168 (причіпна вісь) 385/55 R22.5 160K/158L | 12 510 грн. |
Long March LM168 (руль/прицеп) 385/55 R22.5 160K 20PR | 11 100 грн. |
Longmarch LM168 385/55 R22.5 160K | 11 320 грн. |
Вантажна шина LONG MARCH LM168 (універсальна) 385/55R22.5 160K/158L | 11 414 грн. |
Вантажна шина LONG MARCH LM168 (універсальна) 385/55R22.5 160K/158L | 11 522 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Long March LM168 385/55 R22.5 160K
Ціни на Long March LM168 385/55 R22.5 160K |
---|---|---|---|---|
Long March LM168 385/55 R22.5 160J | від 11 235 грн. | 3 пропозиції | ||
Long March LM168 385/55 R22.5 160K | від 10 753 грн. | 17 пропозицій |