Вантажна шина Long March LM168 385/65 R22.5 156J
Виберіть розмір вантажної шини
Long March LM168 385/65 R22.5 156J 385/65 R22.5 " 156 J 385/65 R22.5 " 160 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Long March 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Long March.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Long March LM168 385/65 R22.5 156J
Long March LM168 (причіпна вісь) 385/65 R22.5 156J | 14 503 грн. |
Грузовые шины Long March LM168 (прицепная) 385/65 R22.5 156J 24PR 10025884 | 13 887 грн. |
Вантажні шини Long March LM168 (причіпна) 385/65 R22.5 156J 24PR | 14 720 грн. |
Модификації Long March LM168 385/65 R22.5 156J
Ціни на Long March LM168 385/65 R22.5 156J |
---|---|---|---|---|
Long March LM168 385/65 R22.5 156J | від 13 887 грн. | 3 пропозиції | ||
Long March LM168 385/65 R22.5 160K | від 11 988 грн. | 2 пропозиції |