Вантажна шина Long March LM216 235/75 R17.5 143J
Відео 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Long March LM216 235/75 R17.5 143J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Long March 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Long March.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Long March LM216 235/75 R17.5 143J
Усі ціни 8 →Long March LM216 (руль/прицеп) 235/75 R17.5 143/141J 18PR | 5 150 грн. |
LongMarch LM-216 (235/75R17.5 143J) | 4 922 грн. |
LONG MARCH LONG MARCH LM216 (рульова) 235/75R17.5 143/141J | 4 934 грн. |
Грузовые шины Long March LM216 (универсальная) 235/75 R17.5 143/141J 16PR | 5 151 грн. |
LONG MARCH LM216 (рульова) 235/75R17.5 143/141J | 4 958 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди