Вантажна шина Long March LM216 265/70 R19.5 143M
Відео 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Long March LM216 265/70 R19.5 143M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Long March 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Long March.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Long March LM216 265/70 R19.5 143M
Усі ціни 19 →Long March LM216 (рульова вісь) 265/70 R19.5 143/141M | 7 136 грн. |
Long March LM216 (рулевая) (265/70R19.5 143M) | 6 422 грн. |
Long March LM216 (руль/прицеп) 265/70 R19.5 143/141M 16PR | 6 685 грн. |
Longmarch LM216 265/70 R19.5 143/141M | 6 480 грн. |
Long March LM216 (Рулевая) (265/70R19.5 143/141M) | 6 264 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди