Вантажна шина Long March LM329 315/70 R22.5 154M
Відео 2Фото 1 |
Long March LM329 315/70 R22.5 154M |
|
Комерційна гума для великовагових вантажівок та пасажирських автобусів, заточена під установку на провідні осі транспортних засобів. Щоб витримувати підвищені навантаження під час далекомагістральних перевезень, шина придбала суцільнометалевий каркас і потовщені боковини. Подібні конструктивні хитрощі покликані збільшити здатність покришки, що несе, і дають можливість краще протистояти механічним пошкодженням.
Також вони впливають на вантажопідйомність — у варіанті, що розглядається, з індексом навантаження 154M допустима вага на один схил може становити 3750 кг. Протекторний малюнок у Long March LM329 315/70 R22.5 154M виконаний у відкритому дизайні з численними дрібними блоками. Їхні краєчки утворюють додаткові кромки зчеплення, покращуючи тим самим хваткість покришки за дорожнє полотно. Шина ефективно передає тягово-гальмівні зусилля як на сухих дорогах, так і на мокрому або слизькому покритті. Паралельно модель характеризується відмінною курсовою стійкістю, паливною економічністю та великою ходовістю.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Long March 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Long March.
Купити Long March LM329 315/70 R22.5 154M
Усі ціни 20 →Long March LM329 (ведуча вісь) 315/70 R22.5 154/150M | 12 330 грн. |
Long March LM329 (ведущая) 315/70 R22.5 154/150M | 9 706 грн. |
Long March LM329 (ведущая) (315/70R22.5 154M) | 9 853 грн. |
Long March LM329 (приводная) 315/70 R22.5 154/150M 18PR | 9 700 грн. |
Long March LM329 (Ведущая) (315/70R22.5 154/150M) | 10 710 грн. |