Вантажна шина Long March LM329 315/80 R22.5 156M
Відео 2Фото 1 |
Виберіть розмір вантажної шини
Long March LM329 315/80 R22.5 156M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Long March 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Long March.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Long March LM329 315/80 R22.5 156M
Усі ціни 20 →Long March LM329 (ведуча вісь) 315/80 R22.5 156/150M | 11 478 грн. |
Long March LM329 (ведущая) 315/80 R22.5 156/150M PR20 | 10 445 грн. |
Long March LM329 (ведущая) (315/80R22.5 156M) | 10 579 грн. |
Long March LM329 (приводная) 315/80 R22.5 156/150M 20PR | 10 400 грн. |
Longmarch LM329 315/80 R22.5 156/150M | 10 230 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди