Вантажна шина Long March LM508 215/75 R17.5 135J
Long March LM508 215/75 R17.5 135J |
|
Вантажна гума з непересічною прохідністю, спроєктована під використання на рульовій осі транспорту, що експлуатується на будмайданчиках та інших подібних умовах. Малюнок протектора шини складений із великої кількості величезних та високих блоків. Два широкі ребра бігової доріжки Long March LM508 215/75 R17.5 135J утворені блоками складної конфігурації. Гострими кромками і гранями, що виступають, вони буквально вгризаються в бездоріжжя і нестабільні грунти, забезпечуючи тим самим високоефективну передачу тягово-гальмівних зусиль.
Плечовини покришки складаються з малорухливих макроблоків незвичайної форми, які збільшують площу контактної плями. Рівномірний розподіл навантаження - запорука однакового стирання протектора та тривалої ходимості шини загалом. Разом з тим стійкість автогуми до абразивного зносу посилена додаванням до складу гумосуміші спеціальних функціональних присадок. Приємним бонусом можна назвати те, що китайський виробник робить ставку на фінансову доступність шини.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Long March 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Long March.
Купити Long March LM508 215/75 R17.5 135J
Усі ціни 18 →Long March LM508 (ведуча вісь) 215/75 R17.5 135/133J | 5 287 грн. |
Long March LM508 (ведущая) (215/75R17.5 135J) | 4 771 грн. |
Long March LM508 (приводная) 215/75 R17.5 135/133J 16PR | 5 057 грн. |
Longmarch LM508 215/75 R17.5 135/133J | 4 800 грн. |
Вантажна шина LONG MARCH LM508 (ведуча) 215/75R17.5 135/133J | 4 823 грн. |