Змішувач Longran Classica G54920
Longran Classica G54920 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Longran 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Longran.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Longran Classica G54920
Змішувач кухонний LONGRAN G54920 бежевий (58 Sabbia) | 3 200 грн. |
Змішувач кухонний LONGRAN G54920 сірий (47 Arena) | 3 200 грн. |
Змішувач кухонний LONGRAN G54920 світлий беж (08 Colorado) | 3 200 грн. |
Змішувач кухонний LONGRAN G54920 сірий металік (49 Croma) | 3 200 грн. |
Змішувач кухонний LONGRAN G54920 чорний (40 Lava) | 3 200 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →