Змішувач Longran Impact G08910
Фото 5 |
Longran Impact G08910 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Longran 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Longran.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Longran Impact G08910
Змішувач кухонний LONGRAN G08910 білий (07 Alpina) | 3 000 грн. |
Змішувач кухонний LONGRAN G08910 коричневий металік (93 Marone) | 2 800 грн. |
Змішувач кухонний LONGRAN G08910 помаранчевий (11 Cayenne) | 2 800 грн. |
Змішувач кухонний LONGRAN G08910 сірий (47 Arena) | 2 800 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →