Змішувач Longran Impact G08940
Фото 5 |
Longran Impact G08940 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Longran 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Longran.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Longran Impact G08940
Усі ціни 6 →Змішувач кухонний LONGRAN G08940 сірий металік (49 Croma) | 4 800 грн. |
Змішувач кухонний LONGRAN G08940 білий (28 White) | 4 800 грн. |
Змішувач кухонний LONGRAN G08940 сірий (47 Arena) | 4 800 грн. |
Змішувач кухонний LONGRAN G08940 бежевий (58 Sabbia) | 4 800 грн. |
Змішувач кухонний LONGRAN G08940 білий (07 Alpina) | 4 800 грн. |
Змішувач кухонний LONGRAN G08940 чорний металік (10 Onyx) | 4 800 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →