Стільчик для годування Lorelli Campanella
Відео 2Фото 4 |
Lorelli Campanella |
|
Максимальне навантаження: 15 кг
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lorelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lorelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lorelli Campanella
Усі ціни 28 →Стільчик для годування Lorelli Campanella Рink bears, рожевий (CAMPANELLA | 4 049 грн. |
Стульчик для кормления Lorelli Campanella (sea blue crowns) | 4 039 грн. |
Стільчик для годування Lorelli CAMPANELLA (sea blue crowns) | 3 765 грн. |
Стільчик для годування Lorelli CAMPANELLA (sea blue crowns) | 4 355 грн. |
Стілець для годування Bertoni/Lorelli CAMPANELLA pink bears (23797) | 4 110 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →