Стабілізатор напруги Lorenz Electric LS-8000T 8 кВА
Фото 12 |
Lorenz Electric LS-8000T 8 кВА
8 кВА10 кВА
Тип:релейний
Потужність:8 кВА
Вхідна напруга:100 – 260 В
Точність на виході (±):8 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:активне
Установка:настінний
Всі характеристики
Купити Lorenz Electric LS-8000T 8 кВА
Стабилизатор напряжения Lorenz Electric ЛС-8000Т | 9 020 грн. |
Стабілізатор Lorenz ЛС-8000Т 107935-7 | 9 160 грн. |
Стабилизатор напряжения LorenzElectric ЛС-8000Т | 8 300 грн. |
Стабилизатор Lorenz ЛС-8000Т | 9 160 грн. |
Стабілізатор напруги Lorenz Electric ЛС-8000Т | 8 631 грн. |
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Lorenz Electric LS-8000T:
- Кількість ступенів стабілізації — 7
Модификації Lorenz Electric LS-8000T
Ціни на Lorenz Electric LS-8000T |
---|---|---|---|---|
Lorenz Electric LS-8000T 8 кВА | від 8 300 грн. | 5 пропозицій | ||
Lorenz Electric LS-10000T 10 кВА | від 10 686 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →