Мишка
Lorgar Jetter 357 (LRG-GMS357)
Відео 3Фото 5 |
Lorgar Jetter 357 |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lorgar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lorgar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lorgar Jetter 357
Усі ціни 31 →Lorgar Jetter 357 (LRG-GMS357) Black LRG-GMS357 | 1 099 грн. |
Миша ігрова Lorgar Jetter 357 Wired USB Black (LRG-GMS357) | 1 099 грн. |
Мишка Lorgar Jetter 357 Wired Usb Black (LRG-GMS357) | 1 054 грн. |
Мышь Lorgar Jetter 357 Wired Usb Black (LRG-GMS357) | 1 010 грн. |
Миша Canyon Lorgar Jetter 357 Wired USB Black (LRG-GMS357) LRG-GMS357 | 1 135 грн. |
ще 20 пропозицій
Дизайн
Збірка Працює як збоїв Софт Не надійний дріт
За розміром не кожному підійде Дмитро: користуюся Lorgar Jetter 357 менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Спершу скажу, що коробка гарна і в комплекті багато подарунків як для такої ціни.
Сам девайс виглядає неплохо, не дешево, на ощупь приємна, але матеріал софт-тач, тож добре всмоктує в собі піт з руки і через тривалий термін інтенсивного використання 100% відсотків почне облазити. З боків вже інший пластик, не такий маркий. Збірка ОК, не хрумтить, не цокає і т.д. Але дріт це головна проблема і скоріш за все він першим вийде зі строю, а ведмедик ще буде працювати. Без оплітки і жорсткий, як у ведмедиків за 200 грн.
За розміром досить маленька і як на мене тільки для хвату всією ладонею. У мене якраз такий. Рука не габаритна від слова зовсім і мені вже ведмедик впритул, тож якщо ви великий дядько то ведмедик не для вас.
Хід кнопок легкий, коліщатко не шатається, зроблено неплохо.
Сенсор не зриває.
Прикольно що є фірмовий софт у якому вбудований лічильник годин.
Загалом понравилася, а скільки пропрацює, то вже годину покаже.