Вудилище Lucky John LDR LJ100-01 (LJ100-01)
Lucky John LDR LJ100-01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lucky John 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lucky John.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lucky John LDR LJ100-01
Удочка зимняя разборная с катушкой Lucky John LDR 50mm 34cm (LJ100-01) | 140 грн. |
Зимова вудка Lucky John LDR 34 см LJ100-01 | 133 грн. |
Зимова вудка Lucky John LDR 34 см (LJ100-01) | 140 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →