Вудилище Lucky John LDR LJ100-02 (LJ100-02)
Lucky John LDR LJ100-02 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lucky John 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lucky John.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lucky John LDR LJ100-02
Усі ціни 6 →Вудлище зимове Lucky John Ldr 36 см (LJ100-02) | 185 грн. |
Удочка зимняя разборная с катушкой Lucky John LDR 50mm 36cm (LJ100-02) | 185 грн. |
Зимове вудилище з котушкою Lucky John LDR 36см (LJ100-02) | 185 грн. |
Зимова вудка Lucky John LDR 36 см LJ100-02 | 176 грн. |
Зимова вудка Lucky John LDR 36 см (LJ100-02) | 185 грн. |
Зимове вудлище з котушкою Lucky John LDR 36см (LJ100-02) | 185 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →