Моторне мастило Luxe M-10DM 30 л
Товар застарів 2 591 грн. Тип: мінеральне; Призначення: легкові та вантажні авто; Двигун: дизельний; Об'єм (л): 30; SAE: 30; Відповідність стандартам: API CD; |
Luxe M-10DM 30L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Luxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Luxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Luxe M-10DM
Ціни на Luxe M-10DM |
---|---|---|---|---|
Luxe M-10DM 5 л | від 500 грн. | 5 пропозицій | ||
Luxe M-10DM 10 л | від 999 грн. | 5 пропозицій | ||
Luxe M-10DM 20 л | від 1 976 грн. | 2 пропозиції |