Трансмісійне мастило Luxe Super 80W-90 GL-5 30 л
Товар застарів 1 968 грн. Вид трансмісії: МКПП; Тип: мінеральне; В'язкість (SAE): 80w-90; Об'єм (л): 30; Відповідність стандартам: API GL-5; |
Luxe Super 80W-90 GL-5 30L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Luxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Luxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Luxe Super 80W-90 GL-5
Ціни на Luxe Super 80W-90 GL-5 |
---|---|---|---|---|
Luxe Super 80W-90 GL-5 1 л | від 142 грн. | 3 пропозиції | ||
Luxe Super 80W-90 GL-5 3 л | від 382 грн. | 3 пропозиції | ||
Luxe Super 80W-90 GL-5 20 л | від 2 203 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →