Стабілізатор напруги Luxeon A3S-15KVA SERVO 15 кВА / 10500 Вт
Товар застарів 24 152 грн. Тип стабілізатора: електромеханічний; Вхідна напруга: 400 В (3 фази); Потужність (Вт): 10500; Потужність (кВА): 15; Вхідна напруга (В): 140-260; Точність вихідної напруги (±), %: 3; Габарити (мм): 925x420x365; Вага (кг): 90; |
Luxeon A3S-15KVA SERVO 15 кВА / 10500 Вт
3 фазиточний
Тип:електромеханічний
Потужність:15 кВА, активна 10500 Вт
Вхідна напруга:140-260 В
Точність на виході (±):3 %
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Luxeon A3S-15KVA SERVO:
- Захист від неправильної послідовності фаз
Модификації Luxeon A3S-15KVA SERVO
Ціни на Luxeon A3S-15KVA SERVO |
---|---|---|---|---|
Luxeon A3S-10KVA SERVO 10 кВА / 7000 Вт | від 39 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Luxeon A3S-20KVA SERVO 20 кВА / 14000 Вт | від 43 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Luxeon A3S-30KVA SERVO 30 кВА / 21000 Вт | від 48 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Luxeon A3S-45KVA SERVO 45 кВА / 32000 Вт | від 67 000 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →