Стабілізатор напруги Luxeon EDC-500 0.5 кВА / 350 Вт
Фото 5 |
Luxeon EDC-500 0.5 кВА / 350 Вт
0.5 кВА / 350 Вт1 кВА / 700 Вт
Тип:симісторний
Потужність:0.5 кВА, активна 350 Вт
Вхідна напруга:90 – 270 В
Точність на виході (±):4 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Luxeon EDC-500 0.5 кВА / 350 Вт
Стабилизатор напряжения Luxeon EDC-500 | 2 165 грн. |
Стабілізатор напруги Luxeon EDC-500 | 2 137 грн. |
Стабілізатор напруги LUXEON EDC-500 (чорний) | 1 918 грн. |
Стабілізатор напруги 500 Вт для котла, телевізора Luxeon EDC-500 | 2 543 грн. |
Автоматичний регулятор напруги Luxeon EDC-500 | 2 226 грн. |
Модификації Luxeon EDC-500
Ціни на Luxeon EDC-500 |
---|---|---|---|---|
Luxeon EDC-500 0.5 кВА / 350 Вт | від 1 918 грн. | 5 пропозицій | ||
Luxeon EDC-1000 1 кВА / 700 Вт | від 2 643 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →