Стабілізатор напруги Luxeon SDR-20000 20 кВА / 12000 Вт
12 300 грн. Купити! Стабилизатор напряжения LUXEON SDR-20000Technofox.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 24 міс. Поскаржитись |
Luxeon SDR-20000 20 кВА / 12000 Вт
Тип:релейний
Потужність:20 кВА, активна 12000 Вт
Вхідна напруга:140-260 В
КПД:97 %
Точність на виході (±):7 %
Охолодження:активне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Luxeon SDR-20000:
- Кількість ступенів стабілізації – 6
Модификації Luxeon SDR-20000
Ціни на Luxeon SDR-20000 |
---|---|---|---|---|
Luxeon SDR-5000 5 кВА / 3500 Вт | від 4 500 грн. | 1 пропозиція | ||
Luxeon SDR-10000 10 кВА / 6000 Вт | від 10 500 грн. | 1 пропозиція | ||
Luxeon SDR-15000 15 кВА / 9000 Вт | від 11 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Luxeon SDR-20000 20 кВА / 12000 Вт | від 12 300 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →