Духова шафа Luxor HB 960 UNIQUE WH
Відео 1Фото 2 |
Luxor HB 960 UNIQUE WH білий чорний |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Luxor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Luxor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Luxor HB 960 UNIQUE WH
Luxor HB 960 UNIQUE WH + камінь для піци у подарунок | 12 990 грн. |
Духова шафа електрична Luxor HB 960 UNIQUE WH Gold + камінь для піци в под | 17 970 грн. |
Духова шафа електричний Luxor HB 960 UNIQUE WH + камінь для піци в подарун | 15 970 грн. |
Відеоогляди
Модификації Luxor HB 960 UNIQUE WH
Ціни на Luxor HB 960 UNIQUE WH |
---|---|---|---|---|
Luxor HB 960 UNIQUE WH | від 12 990 грн. | 3 пропозиції | ||
Luxor HB 960 UNIQUE BK | від 12 990 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →