Аудіоінтерфейс M-AUDIO AIR 192|6
Відео 24Фото 6 |
M-AUDIO AIR 192|6 |
|
Одночасно може використовуватися лише 2 входи у будь-якій комбінації.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог M-AUDIO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі M-AUDIO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити M-AUDIO AIR 192|6
Усі ціни 9 →Аудіоінтерфейс M-AUDIO AIR192x6 | 7 874 грн. |
Аудиоинтерфейс M-AUDIO AIR192x6 | 7 874 грн. |
Аудиоинтерфейс M-Audio Air 192x6 | 7 677 грн. |
Аудіоінтерфейс M-AUDIO Air 192x6 | 7 874 грн. |
USB аудіоінтерфейс M-Audio Air 192x6 | 6 499 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →