Каструля Maestro Basic MR3512-22
Фото 6 |
Maestro Basic MR3512-22 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Basic MR3512-22
Усі ціни 11 →Каструля Каструля Maestro MR-3512-22 (4.0 л) | 571 грн. |
Кастрюля Maestro 5.1 л (MR-3512-22) | 560 грн. |
Maestro MR-3512-22 | 703 грн. |
Maestro 3512-22-MR | 517 грн. |
Каструля Maestro 3512-22 22 см | 1 054 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Maestro Basic MR3512-22
Ціни на Maestro Basic MR3512-22 |
---|---|---|---|---|
Maestro Basic MR3512-18 | від 424 грн. | 19 пропозицій | ||
Maestro Basic MR3512-16 | від 390 грн. | 20 пропозицій | ||
Maestro Basic MR3512-20 | від 456 грн. | 16 пропозицій | ||
Maestro Basic MR3512-24 | від 559 грн. | 22 пропозиції | ||
Maestro Basic MR3512-22 | від 517 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →