Каструля-пароварка Maestro Classic MR2900-24
Відео 1Фото 7 |
Maestro Classic MR2900-24 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Classic MR2900-24
Усі ціни 23 →Пароварка Maestro 2900-24-MR (24см) | 1 293 грн. |
Пароварка Maestro 2900-24-MR (24см) | 1 256 грн. |
Пароварка Maestro кругла 24см 5л (2900-24-MR) | 1 299 грн. |
Maestro 2900-24-MR | 1 202 грн. |
Maestro MR-2900-24 | 1 562 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Maestro Classic MR2900-24
Ціни на Maestro Classic MR2900-24 |
---|---|---|---|---|
Maestro Classic MR2900-18 | від 793 грн. | 19 пропозицій | ||
Maestro Classic MR2900-20 | від 921 грн. | 22 пропозиції | ||
Maestro Classic MR2900-22 | від 1 070 грн. | 27 пропозицій | ||
Maestro Classic MR2900-24 | від 1 202 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →