Каструля Maestro Classic MR3510-20
Фото 5 |
Maestro Classic MR3510-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Classic MR3510-20
Усі ціни 23 →Каструля Maestro 3.0л Ø20см (MR3510-20) | 714 грн. |
Кастрюля Maestro 3.0л Ø20см (MR3510-20) | 703 грн. |
Кастрюля с крышкой Maestro 3 л 3510-20-MR | 769 грн. |
Maestro 3510-20-MR | 626 грн. |
Каструля Maestro MR-3510-20 | 713 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Maestro Classic MR3510-20
Ціни на Maestro Classic MR3510-20 |
---|---|---|---|---|
Maestro Classic MR3510-16 | від 506 грн. | 30 пропозицій | ||
Maestro Classic MR3510-18 | від 595 грн. | 28 пропозицій | ||
Maestro Classic MR3510-20 | від 626 грн. | 27 пропозицій | ||
Maestro Classic MR3510-24 | від 785 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →