Каструля Maestro Classic MR3516-20
Фото 7 |
Maestro Classic MR3516-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Classic MR3516-20
Усі ціни 25 →Каструля Maestro 20см, 4л (3516-20) | 743 грн. |
Кастрюля Maestro 4 л Ø20 см (MR-3516-20) | 732 грн. |
Maestro MR-3516-20 | 1 018 грн. |
Maestro 3516-20-MR | 674 грн. |
Каструля з кришкою Maestro MR-3516-20 4 л 20 см | 1 116 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Maestro Classic MR3516-20
Ціни на Maestro Classic MR3516-20 |
---|---|---|---|---|
Maestro Classic MR3516-18 | від 620 грн. | 27 пропозицій | ||
Maestro Classic MR3516-20 | від 674 грн. | 29 пропозицій | ||
Maestro Classic MR3516-24 | від 867 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →