Каструля Maestro Classic MR3517-16
Фото 6 |
Maestro Classic MR3517-16 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Classic MR3517-16
Усі ціни 24 →Каструля Maestro 16л, 30x23см (3517-16) | 1 203 грн. |
Кастрюля Кастрюля Maestro 16л Ø23см (MR3517-16) | 1 209 грн. |
Кастрюля Maestro 30x23см 16л (3517-16-MR) | 1 200 грн. |
Maestro 3517-16-MR | 1 044 грн. |
Maestro MR-3517-16 | 1 469 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Maestro Classic MR3517-16
Ціни на Maestro Classic MR3517-16 |
---|---|---|---|---|
Maestro Classic MR3517-24 | від 1 348 грн. | 4 пропозиції | ||
Maestro Classic MR3517-14 | від 1 053 грн. | 22 пропозиції | ||
Maestro Classic MR3517-16 | від 1 044 грн. | 28 пропозицій | ||
Maestro Classic MR3517-18 | від 1 103 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →