Каструля Maestro Elite MR3507-16
Фото 7 |
Maestro Elite MR3507-16 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Elite MR3507-16
Усі ціни 16 →Кастрюля Maestro 16см, 1,7 л (MR-3507-16) | 522 грн. |
Maestro 3507-16-MR | 484 грн. |
Maestro MR-3507-16 | 730 грн. |
Каструля з кришкою Maestro MR-3507-16 1,7 л 16 см | 920 грн. |
Каструля з кришкою Maestro MR-3507-16 1,7 л 16 см | 800 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Maestro Elite MR3507-16
Ціни на Maestro Elite MR3507-16 |
---|---|---|---|---|
Maestro Elite MR3507-16 | від 484 грн. | 20 пропозицій | ||
Maestro Elite MR3507-18 | від 598 грн. | 25 пропозицій | ||
Maestro Elite MR3507-20 | від 673 грн. | 21 пропозиція | ||
Maestro Elite MR3507-24 | від 789 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →