Каструля Maestro Elite MR3507-20
Фото 7 |
Maestro Elite MR3507-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Elite MR3507-20
Усі ціни 17 →Каструля Maestro MR-3507-20 (3.6 л) | 739 грн. |
Кастрюля Maestro MR-3507-20 (3.3 л) | 727 грн. |
Maestro MR-3507-20 | 971 грн. |
Maestro 3507-20-MR | 673 грн. |
Каструля з кришкою Maestro MR-3507-20 3,3 л 20 см | 1 065 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Maestro Elite MR3507-20
Ціни на Maestro Elite MR3507-20 |
---|---|---|---|---|
Maestro Elite MR3507-16 | від 484 грн. | 20 пропозицій | ||
Maestro Elite MR3507-18 | від 598 грн. | 25 пропозицій | ||
Maestro Elite MR3507-20 | від 673 грн. | 21 пропозиція | ||
Maestro Elite MR3507-24 | від 789 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →