Каструля Maestro Jumbo MR3508-12
Фото 7 |
Maestro Jumbo MR3508-12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Jumbo MR3508-12
Усі ціни 15 →Maestro 3508-12-MR | 303 грн. |
Каструля MR-3508-12 Кастрюля с крышкой O12 см - 0,5 л Maestro | 422 грн. |
Каструля Maestro MR-3508-12 (0,5 л, 12 см) | 420 грн. |
Каструля Maestro MR 3508-12 | 387 грн. |
Каструля нержавійка з кришкою Maestro 12 см, 0.5 л (MR-3508-12) | 499 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Maestro Jumbo MR3508-12
Ціни на Maestro Jumbo MR3508-12 |
---|---|---|---|---|
Maestro Jumbo MR3508-12 | від 303 грн. | 15 пропозицій | ||
Maestro Jumbo MR3508-14 | від 362 грн. | 19 пропозицій | ||
Maestro Jumbo MR3508-18 | від 397 грн. | 23 пропозиції | ||
Maestro Jumbo MR3508-22 | від 553 грн. | 29 пропозицій | ||
Maestro Jumbo MR3508-24 | від 622 грн. | 21 пропозиція | ||
Maestro Jumbo MR3508-26 | від 745 грн. | 28 пропозицій | ||
Maestro Jumbo MR3508-28 | від 847 грн. | 24 пропозиції | ||
Maestro Jumbo MR3508-30 | від 950 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →