Каструля Maestro Jumbo MR3508-18
Фото 7 |
Maestro Jumbo MR3508-18 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Jumbo MR3508-18
Усі ціни 19 →Каструля MR-3508-18 Кастрюля с крышкой O18 см - 1,9 л Maestro | 504 грн. |
Maestro 3508-18-MR | 397 грн. |
Maestro MR-3508-18 | 677 грн. |
Каструля з нержавіючої сталі Maestro MR 3508-18 1.9л 18см | 499 грн. |
Каструля з кришкою Maestro MR-3508-18 1.9 л 18 см | 743 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Maestro Jumbo MR3508-18
Ціни на Maestro Jumbo MR3508-18 |
---|---|---|---|---|
Maestro Jumbo MR3508-12 | від 303 грн. | 15 пропозицій | ||
Maestro Jumbo MR3508-14 | від 362 грн. | 19 пропозицій | ||
Maestro Jumbo MR3508-18 | від 397 грн. | 23 пропозиції | ||
Maestro Jumbo MR3508-22 | від 553 грн. | 28 пропозицій | ||
Maestro Jumbo MR3508-24 | від 622 грн. | 23 пропозиції | ||
Maestro Jumbo MR3508-26 | від 745 грн. | 28 пропозицій | ||
Maestro Jumbo MR3508-28 | від 847 грн. | 24 пропозиції | ||
Maestro Jumbo MR3508-30 | від 950 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →