Каструля Maestro Jumbo MR3508-24
Фото 7 |
Maestro Jumbo MR3508-24 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Jumbo MR3508-24
Усі ціни 20 →Каструля Maestro 5,5 л Ø24см (MR3508-24) | 687 грн. |
Кастрюля Maestro 5,5л Ø24см (MR3508-24) | 678 грн. |
Каструля MR-3508-24 Кастрюля с крышкой O24 см - 5,5 л | 705 грн. |
Maestro 3508-24-MR | 622 грн. |
Maestro MR-3508-24 | 846 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Maestro Jumbo MR3508-24
Ціни на Maestro Jumbo MR3508-24 |
---|---|---|---|---|
Maestro Jumbo MR3508-12 | від 303 грн. | 15 пропозицій | ||
Maestro Jumbo MR3508-14 | від 362 грн. | 19 пропозицій | ||
Maestro Jumbo MR3508-18 | від 397 грн. | 23 пропозиції | ||
Maestro Jumbo MR3508-22 | від 553 грн. | 29 пропозицій | ||
Maestro Jumbo MR3508-24 | від 622 грн. | 21 пропозиція | ||
Maestro Jumbo MR3508-26 | від 745 грн. | 28 пропозицій | ||
Maestro Jumbo MR3508-28 | від 847 грн. | 24 пропозиції | ||
Maestro Jumbo MR3508-30 | від 950 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →