Кухарський набір Maestro MR-1167
Maestro MR-1167 |
|
Колір набору в асортименті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-1167
Усі ціни 9 →Лопатка силиконовая Maestro 1167-MR | 62 грн. |
Силіконовий кухонний набір Maestro MR-1167 | 226 грн. |
Силіконовий кухонний набір MAESTRO MR-1167 | 123 грн. |
Набор из силиконовых кисточки и лопатки Maestro Зеленый MR-1167 | 62 грн. |
Лопатка кухонна Maestro MR-1167-о (2 пр) | 68 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →