Набір ножів Maestro MR 1410
Фото 6 |
Maestro MR 1410 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR 1410
Усі ціни 23 →Набір кухонних ножів Набір ножів керамічних Maestro MR-1410 (6 пр) | 1 297 грн. |
Набор кухонных ножей Набор ножей керамических Maestro MR-1410 (6 пр) | 1 260 грн. |
Набір ножів Maestro 6 предметів (1410-MR) | 1 367 грн. |
Maestro MR-1410 | 1 569 грн. |
Набір ножів MR-1410 Высококачественная нержавеющая сталь, 5 шт. В набор вх | 1 225 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →