Кухарський набір Maestro MR-1500
Maestro MR-1500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-1500
Усі ціни 11 →Кухонний набір Maestro MR1500 | 499 грн. |
Набір кухонного приладдя Maestro MR-1500-с (7 пр) | 512 грн. |
Набір кухонного приладдя Maestro MR-1500-з (7 пр) | 512 грн. |
Набір кухонного приладдя Maestro MR-1500-к (7 пр) | 512 грн. |
Кухонний набір Rainbow MR-1500 - 7ед | 595 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →